Steve Ballmer v Praze

Školení, která pořádám

Petr Krčmář už dostatečně zpopularizoval mé setkání se Stevem Ballmerem při jeho návštěvě v Praze. Někdo se mě ptal, jestli jsem si vzal mikinu s tučňákem schválně. Je pravda, že tuto mikinu nosím často a Linux navíc používám jenom na serveru, ale tuhle srandičku jsem si nemohl nechat ujít, i když mi v mikině před schůzkou bylo poměrně horko. Kupodivu mi ani nikdo nekontroloval kapsy, jestli tam nemám schovaná rajčata…

Dodatečně přináším ještě několik fotek.

Jakub Vrána, Osobní, 12.6.2008, diskuse: 14 (nové: 0)

Diskuse

ikona Jakub Hejda:

Seš bouráák ! :-) Linux sice moc nepoužívám, ale vzít si tuhle mikinu chtělo odvahu.

gogulux:

Ballmer cumel jak vyorana mys :D :D

Tomas:

Mi to prijde trapne. Zbytecna provokace a klukovina.

jirka jr:

Ballmerovi je to u zadnice a myslim, ze ho to v zadnem pripade nerozhodi. Ale sranda to je, to se musi nechat :)

Tomas:

Ballmera to nerozhodi, je urcite zvykly na horsi veci. Jen by se clovek mel oblekat primerene vzhledem k udalosti. Skoro vsichni jsou spolecensky obleceni, jen jeden clovek si vezme mikinu s tucnakem, protoze mu to prijde vtipne. Ukazuje tim na svoji nevyspelost.

Simda:

"Kurňa, co si mám na sebe vzít? sako nemám, ...tak si vezmu moji oblíbenou mikinu.
Naštěstí to lidi špatně chápou a navíc jsem za hrdinu :)"

Ber to Jakube jako joke :)

Borek:

Už kvůli té fotce to stálo za to :) Můžeš prozradit, jak ses tam dostal? Upřímně řečeno mě překvapilo, když jsem tě na jakémsi českém .NET blogu viděl na oné skupinové fotce.

ikona Jakub Vrána OpenID:

Citoval mě už Petr Krčmář: „Pozval mě tam Štěpán Bechynský z Microsoftu, se kterým se znám ještě z Čekie, kde on pracoval a moje máma tam byla ředitelka.“ Se Štěpánem občas spolupracuji:
http://php.vrana.cz/seminar-open-xml.php
http://php.vrana.cz/vyuziti-live-search-v-php-nazivo.php

ikona David Grudl:

Jo, to jsou ty manýry osobností. Místo odpovědi odkážou na článek, kde je někdo jiný (pokud možno též vážený člověk) cituje!

;-))

Honza:

Můžu se zeptat, co to Steve drží na třetí fotce za věc?

ikona Jakub Vrána OpenID:

Od zástupce Škoda Auto dostal Steve model historického vozu Škoda.

D Jakub :

Výborná momentka! Nejsem žádný fanatický zastánce linuxu, popravdě ho skoro nepoužívám, ale tahle fotka mě fakt rozesmála.

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL: Reakce na: D Jakub

wagoon:

Je nekde k dispozici video z teto akce?

kesspess:

Ta první fotka je hodně povedená :) Jakub se mu upřímně dívá do očí, on se zaujetím sleduje jeho tučňáka na mikině :))
avatar © 2005-2022 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.