Konference PHP frameworky

Školení, která pořádám

V sobotu 26. 1. 2008 se na Fakultě informačních technologií v Brně koná konference PHP frameworky. Vstupné na konferenci stojí 200 Kč, pro studenty FIT je zdarma. Na konferenci je potřeba se registrovat.

Program konference

10:00 – 12:00cakePHPJiří Knesl
12:00 – 13:30přestávka na oběd
13:30 – 15:00KohanaMichal Šatal
15:15 – 16:45QcodoPatrik Bóna
17:00 – 18:30Hlen + dibiJan Škrášek
Jakub Vrána, Ze zákulisí, 18.1.2008, diskuse: 6 (nové: 0)

Diskuse

bzuK:

Jsem přihlášen, těším se ;o)

Strom:

jsem fitak, jdu taky :-)

Dundee:

JJ, také se tam zastavím..

Ikaros:

3rd party frameworky nestoji za nic, chybna architektura, prilis vysoka abstrakce, prilis velika rezie a vice zavislosti nez je potreba + rozsekani na prilis mnoho souboru. Ja bych tam nesel ani kdyz bych za ucast dostal zaplaceno, pochopitelne jsem si napsal vse co potrebuji sam a predbehl o nekolik let Zend v urcitych koncepcnich zalezitostech, ktere u nej jsou druhorade, zatimco ja na nich stavim...

Kazdy by si mel vytvorit vlastni development environment dle toho jaky druh programu vyviji.

head:

No ale nie kazdy je profesionalny programator v PHP, ze ano ? A nie kazdy ma cas vkuse programovat, ze ano ? Niekomu kto si chce spravit vlastny blog, homepage, alebo hocico ine a nechce pri tom stravit pol zivota podla mna frameworky uplne postacuju.

Ale suhlasim, ze kazdy by si mal napisat (alebo sa pokusit) nejaky vlastny framework, aby to ten clovek pochopil a potom si viac uzije uz nejaky iny, alebo ostane pri svojom...

Ale takto zatracovat vsetky frameworky mi pride od veci.

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL: Reakce na: head

Daidalos:

Ulevilo se ti :D?
avatar © 2005-2020 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.