PHP kvíz

Školení, která pořádám

Už je to dost dlouho, kdy jsem na webu BlueShoes vyplňoval skvělý PHP Syntax Exam. Kvíz bohužel nikdo od PHP verze 4.2.2 (červenec 2002) neaktualizoval, takže některé otázky už tam možná tak docela neplatí a navíc v kvízu chybí otázky na nové špeky zavedené novějšími verzemi (obzvláště úprava na PHP 5 by jistě přinesla spoustu nových zajímavých otázek), ale i tak si kvíz podle mě pozornost stále zaslouží. Takže jestli si chcete ověřit, jak hluboko vidíte do střev PHP, směle do toho.

Spouštět ukázkové kódy je samozřejmě zakázáno, slabší povahy se mohou podívat do dokumentace, ještě slabší povahy potom i do zdrojáku PHP.

Jakub Vrána, Ze zákulisí, 3.6.2005, diskuse: 1 (nové: 0)

Diskuse

Mort:

Tak sem si ten test pekne cely vyplnil.. dal sem validate a error hlaska ;)

Diskuse je zrušena z důvodu spamu.

avatar © 2005-2024 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.