Kniha na Slovensko

Školení, která pořádám

Knihu 1001 tipů a triků pro PHP si můžete nechat zaslat i na Slovensko. běžně nezasílám na Slovensko, protože poštovné činí kolem 200 Kč, což považuji vzhledem k ceně knihy za nepřiměřené. A i když věřím, že by ho byl někdo ochotný zaplatit, tak tuhle službu prostě nehodlám podporovat.

Můj kamarád Juraj Krivda ale na Slovensko před Vánoci z Prahy pojede a uvolil se, že knihu rozešle lokálně. Pokud tedy máte o zaslání knihy na Slovensko zájem, máte jedinečnou příležitost. Možný je i osobní odběr v Košicích a Bardejově. Cena je stejná jako při odběru z ČR, tedy 397 Kč (16 €) při osobním převzetí nebo 467 Kč při odeslání poštou. Zaplatit lze buď převodem na můj český účet nebo PayPalem. Pokud máte o knihu na Slovensku zájem, tak mi prosím do středy 22.12.2010 12:00 pošlete e-mailem svou adresu a já vám pošlu další instrukce. Jde o jednorázovou akci, která se nebude opakovat. Po Novém roce pravděpodobně ani nepojedu do Bratislavy, o čemž jsem dříve uvažoval.

Jakub Vrána, Osobní, 20.12.2010, diskuse: 15 (nové: 0)

Diskuse

ikona Martin Brix:

Knihu je možné kúpiť aj na Slovensku, na stránkach Computer Press-u.
http://knihy.cpress.sk/knihy/pocitacova-literatura/…-triku-pro-php/

ikona Jakub Vrána OpenID:

Zatím je na místě budoucí čas, do normálního prodejte by kniha měla jít 10.1.2011 – předpokládám, že i na Slovensku.

Jan Pecler:

Už je v predaji - práve mi prišla info z knihy.cpress.cz, že kniha sa dá objednať na Slovensko. Baťova cena :) 14.01€ + 3€ poštovné na dobierku.

koblihcz:

Pro prijimani plateb v EUR ze Slovenska je idealni FIO banka, je to bez poplatku, vcetne zrizeni a vedeni uctu, ale bacha na novelu zakona o DPH, ktera plati od tohoto roku, vystaveni fa do zemi EU se automaticky clovek stava platcem DPH.

Roman:

Toto je velmi bolestivé zjištění z doby před asi 3 týdny ajajaj :o(

mcmatak:

OFT: paradoxně využívání takové služby tuto službu zlevní, přijde konkurence a potlačí cenu dolu :( v masovém měřítku lze šetřit náklady a dostat se na nižší ceny, takže bojkotování této služby její zlevnění nepřispěje :(

ikona Jakub Vrána OpenID:

Z téměř shodných nabídek asi tří přepravních společností (včetně pošty) mám pocit, že o žádné konkurenci nemůže být řeč.

ikona v6ak:

To dost záleží na situaci na trhu. Ekonomika není až tak jednoduchá. Sice to není přesně stejná situace, ale vzpomněl jsem si na tento komentář: http://www.root.cz/zpravicky/placeni-poplatku-…-odzvonilo/370741/

ikona Jakub Vrána OpenID:

Díky Martinu Ševčíkovi, který dnes knihy na Slovensko odeslal. Další knihy ještě osobně předal nebo předá Juraj Krivda.

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL: Reakce na: Jakub Vrána

Peter Masarik:

Kniha práve dorazila aj na Slovensko, začínam čítať :)
Ďakujem.

Peter Lištiak:

Ja som si ju vyzdvihol včera u Juraja a som spokojný. Akurát som bol maličko sklamaný, že som nenašiel podpis, ktorý Jakub dáva pri doručení v Čechách :(

ikona Jakub Vrána OpenID:

Jurajova zásilka byla bohužel bez podpisů, protože jsem při předání ještě nevěděl, kdo si od něj knihu vezme a jestli tam bude podpis chtít. Bohužel mě nenapadlo podepsat alespoň část knih.

Třeba se někdy potkáme osobně a pak podpis rád doplním.

Peter Lištiak:

To je v pohode. Aj mne mohlo napadnúť napísať to do mailu. Keď som ho nenašiel, tak som si povedal, že oň požiadam na WebExpe.

peter:

Juraj Krivda  je z Bardejova ?

Juraj Krivda:

Som povodom z Košíc, z Bardejova mám manželku. :-)
avatar © 2005-2022 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.