Nabízím svou práci

Školení, která pořádám

Jedné pracovní nabídce jsem nakonec neodolal, proto veřejně nabízím k dispozici svou současnou práci ve firmě Athos Travel. Jde o pozici PHP vývojáře s využitím MySQL databáze s trochou toho JavaScriptu. Člověk by si řekl, jak může vývoj a údržba stránek cestovní agentury vytížit programátora na plný úvazek, ale když prozradím, že v databázi je kolem 150 tabulek, tak už to snad nějaký smysl dává. Práce navíc není nějak monotónní a za své působení ve firmě jsem řešil i programátorsky zajímavé problémy, jako např. obousměrnou komunikaci s partnery pomocí webových služeb a XML dat.

Co je na této práci myslím ojedinělé, je tým lidí okolo – jednak přímo v Athosu a jednak v bratrské firmě Internet Info (stojí např. za obsahovými servery jako Lupa nebo Root.cz), se kterou Athos sdílí kanceláře a kde lze s jejich programátory kdykoliv cokoliv probrat. Možná to bude působit jako klišé, ale atmosféra v obou firmách je opravdu rodinná.

Člověk na mé pozici by se kromě programování staral také o přípravu nových serverů – především obsahově a implementačně, grafiky využíváme externí, ale i zde se lze uplatnit. Dobrá znalost psané angličtiny je tedy podmínkou.

Takže pokud máte zájem o práci, která mi kromě jiného dovolila vytvářet tento blog, tak dejte vědět buď přímo nebo mému šéfovi Filipovi Antošovi. Ideální termín nástupu by byl duben 2008.

Jakub Vrána, Osobní, 10.3.2008, diskuse: 17 (nové: 0)

Diskuse

Martin:

Orientační plat? Představa 60k.

Mark:

60k ? to je jiste zajimava predstava :-)

Matak:

Nevěřím, že se tady objeví ten plat, ale docela by mne také zajímal.

Jarmil:

Přijde mi tato představa dost naivní. Podle mé zkušenosti je sice v inzerátech uváděno 40-50 tisíc, ale realita je taková, že zkušební doba je za 25-30 tisíc a potom se uvidí. Má někdo podobnou zkušenost?

Bednee:

Prvni co jsem tu videl byl developer pro Mall.cz, ted uz to tu neni, takze...? ;)

Pavel:

i z latrine.dgx.cz developer pro Mall.cz zmizel...

ikona Jakub Vrána OpenID:

To s tím nijak nesouvisí, inzerce Mall.cz byla časově omezená a jde jen o souhru okolností. Těžko bych sem dával reklamu na pozici, kterou bych následně sám obsadil :-).

ikona Joelp:

Takže pokud máte zájem o práci, která mi kromě jiného dovolila vytvářet tento blog, ...

Budeš následovat DGX?

ikona Jakub Vrána OpenID:

Naznamená to, že příští práce mi blog vytvářet nedovolí.

ikona Joelp:

Já jen pro jistotu ;-)

Dundee:

Následovat DGX?

Dave pouze prodal svou doménu, v psaní bude pravděpodobně normálně pokračovat (ale jinde).

ikona finc:

Gratuluji.
Jinak nechci te desit, ale 150 objektu v DB uz je vcelku dost, kdyz pripocitam ruznou vymenu dat pomoci XML, popripade dalsi vazby.
Nebudou te nutit prejit na neco sofistikovanejsiho pro vetsi projekty, nez je PHP?

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL: Reakce na: finc

ikona Jakub Vrána OpenID:

Vzhledem k tomu, že odcházím, tak mě nikdo k žádnému přechodu nutit nebude… Ani mého následovníka ne.

A PHP je pro projekt tohoto rozměru zcela odpovídající. Tedy pokud člověk umí psát slušně.

Olda:

Mno 150 tabulek mi prijde jako med, bezne jich pouzivam od 350 a vic

Patrik Votoček (Vrtak-CZ):

A můžeš prozradit z jakého důvodu odcházíš ty?

ikona Jakub Vrána OpenID:

Hledal jsem nějakou výzvu. Z Athosu se mi hlavně kvůli lidem neodchází snadno, ale dospěl jsem k rozhodnutí, že by to chtělo nějakou změnu.

Richi:

Změna je vždy dobrá, a když se nepovede tak se jde zas dál :-) lepší než trčet na jedno místě 10 let :-)
avatar © 2005-2022 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.