Partnerská školení

Školení, která pořádám

Kromě svých školení o PHP, MySQL a JavaScriptu, která proběhnou v dubnu, bych vás tentokrát chtěl pozvat i na další kvalitní školení. David Grudl i Marek Prokop jsou zkušení školitelé s bohatými praktickými znalostmi, za které se mohu osobně zaručit. Jejich školení jsou vynikajícím doplňkem k těm mým.

Vývoj webových aplikací v Nette Framework

Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr. Jako aplikační rámec slouží Nette Framework.

Podle mého názoru jde prakticky o nepostradatelné školení, pokud chcete vyvíjet v Nette Frameworku nebo už v něm vyvíjíte. Znalosti nabyté na školení byste totiž jinak objevovali několik měsíců (čtením dokumentace, fóra a občas i zdrojových kódů). Další podrobnosti o školení frameworku Nette na webu Davida Grudla.

jQuery & AJAX

Naučte se naplno využívat nejpopulárnější JavaScriptový framework jQuery. Uvidíte, že programování v JavaScriptu může být zábava efektivně vedoucí k cíli. Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta.

Jde v podstatě o náhradu mého školení Knihovna jQuery a AJAX prakticky, které už veřejně nenabízím. Další podrobnosti o školení jQuery & AJAX na webu Davida Grudla.

Školení SEO pro webové vývojáře

Již mnoho let se ví, jak by měl z pohledu optimalizace pro vyhledavače (SEO) vypadat dokonalý redakční systém, e-shop, diskusní fórum či jiný webový systém pro správu obsahu (CMS), přesto skutečný ideál na trhu dosud chybí. Na školení SEO pro webové vývojáře se dozvíte, jaké vlastnosti by měl optimální CMS splňovat.

Více o školení SEO pro webové vývojáře na webu PROKOP software. Marek Prokop nabízí i další řadu dalších kurzů a školení.

Jakub Vrána, Školení, 28.3.2011, diskuse: 3 (nové: 0)

Diskuse

Juraj:

Ahoj, ak si sa na to poslednom školení zúčastnil, mohol by si ho tu v skratke popísať? Uvažujem o ňom.

Díky.

ikona Jakub Vrána OpenID:

V termínu školení, na který jsem byl přihlášen, jsem byl bohužel nemocný, takže půjdu až na další termín 25.5.2011. Ale přijď – myslím, že nebudeš litovat.

Jiří Pěnička:

Tak vy už jste to stvrdili registrovaným partnerstvím? Gratuluji!

Vložit komentář

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL:

avatar © 2005-2022 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.