Recenze Delphi for PHP

Školení, která pořádám

V časopise Connect 6/07 vyšla má recenze vývojového prostředí Delphi for PHP.

Jakub Vrána, Seznámení s oblastí, 4.6.2007, diskuse: 12 (nové: 0)

Diskuse

Gringo:

Doufám, že se časem objeví i zde...

ikona Jakub Vrána OpenID:

Vydavatele jsem o to požádal, ale ještě jsem nedostal odpověď. Každopádně bych na to příliš nespoléhal.

error414:

Na jakych to jede platformach? Ja sem nasel ze to jede jen na win. To by pak bylo pekne nanic.

ikona Jakub Vrána OpenID:

Vývojové prostředí je pouze pro Windows, vytvořená aplikace by měla běžet všude.

Antema:

Někde jsem četl, že musí být do php přidané nějaké knihovny, jinak prý některé věci nefungují. Zkoušel jsem demo, ale fungovalo jenom jeden den. To si toho člověk moc nevyzkouší :-(

Karlos:

Tak to pro Vás mám dobrou zprávu - asi si CodeGear všiml našich negativních reakcí na zcela zásadně pro testování nevyhovující jednodenní demo a nyní je k dispozici verze čtrnáctidenní. A to už se dá ledacos vyzkoušet.

ikona LU:

Práce kvapná, málo platná? Stejny pocit jsem z toho mel taky. Klikani se k PHP moc nehodi.

Bambi:

Dobrý den, nenapsal byste prosím jednoduchý článek jak začít s PHP, aby to člověk dostal rychle do krve?

ikona LLook:

To je jednoduchý: Rychle a jednoduše to nejde, tečka.

jirka:

K tomu se pridavam a zaroven pridavam: Spousta pokusu o takovy clanek ci knihu existuje a svadi to zacinajici webkodery na scesti. Ti se nejdriv nekolik mesicu az let (podle miry tvrdohlavosti) trapi tim, ze vymysleji, jak se to jednoduse naucit a pak se teprve zacnou poradne ucit a trva jim to priblizne jen o neco dele, nez ona doba trapeni :)

zdenek:

spis se uc javu nebo nejaky jiny plne oop jazyk, budes mit urcite vetsi cenu nez php smudlal,tech je plno..php dobre jen pro zacatek - ale vzdy se ti bude hodit, (pokud nejprve php)pak neco plne oop a pak uz se posunout do manazersky pozice a programovani nechat "manualum". hodne zdaru.

Pavero:

Jen by mě zajímalo jak rozchodit podporu pro MSSQL v Delphi for PHP, když v PHP.ini povolým patřičnou dll knihovnu, tak mi to aplikace automaticky sama zase vyhodí :-/. Data Explorer nabízí defaultně pouze dvě db - mysql a interbase, nový db prostředí přidat nelze ….

Diskuse je zrušena z důvodu spamu.

avatar © 2005-2023 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.