Seminář Open XML

Školení, která pořádám

Chtěl bych vás upozornit na seminář Open XML Deep Dive, kde bude Štěpán Bechynský z českého Microsoftu hovořit o formátu Open XML pro Word a Excel. Já stručně pohovořím o projektu PHPExcel, na kterém se podílím. Seminář se koná ve čtvrtek 24.5.2007 od 18:00 a je potřeba se na něj předem registrovat.

Jakub Vrána, Ze zákulisí, 14.5.2007, diskuse: 2 (nové: 0)

Diskuse

Dominik Fišer:

Zdravím!
Chtěl jsem se zeptat jak velkou část semináře budete vést vy? Přednášku Štěpána Bechynského jsem již slyšel, ale vaše povídání by mě velmi zajímalo.

Používejte diakritiku. Vstup se chápe jako čistý text, ale URL budou převedeny na odkazy a PHP kód uzavřený do <?php ?> bude zvýrazněn. Pokud máte dotaz, který nesouvisí s článkem, zkuste raději diskusi o PHP, zde se odpovědi pravděpodobně nedočkáte.

Jméno: URL: Reakce na: Dominik Fišer

ikona Jakub Vrána OpenID:

Moc dlouho asi ne, viděl bych to tak na půl hodiny.
avatar © 2005-2020 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.