WebCamp'08

Školení, která pořádám

Rád bych vás pozval na konferenci WebCamp, kterou pořádám spolu s Vilémem Málkem na konci března v Praze. První den – čtvrtek 27. 3. 2008 – je věnovaný webdevelopmentu (převážně PHP) a na starosti ho mám já. Druhý den – pátek 28. 3. 2008 – je věnovaný webdesignu a na starosti ho má Vilém.

Program konference ještě není úplný, ale už teď slibuje zajímavé přednášky. Z přednášejících uvedu např. Davida Grudla, Patricka Zandla, Davida Špinara, Martina Hassmana nebo samotného Chamurappiho. Já osobně se první den nejvíc těším na přednášku Dericka Rethanse, který z pozice vývojáře jazyka PHP pohovoří o výkonnosti skriptů. Pokud byste na konferenci chtěli vystoupit se svou přednášku, tak mne prosím obratem kontaktujte.

Vstupné na jeden den konference je přijatelných 1000 Kč, na oba dny potom 1800 Kč. Registrujte se raději včas, k dispozici je celkem 190 míst.

Jakub Vrána, Ze zákulisí, 13.3.2008, diskuse: 15 (nové: 0)

Diskuse

Jiří Tvrdek:

Krásné, také bych chtěl mít ve svém kalendáři dva čtvrtky 27.3.

ikona Jakub Vrána OpenID:

Díky za upozornění, opravil jsem to.

:(:

nerek bych, ze vstupne je prijatelne...

matak:

Jediné co by mne zajímalo z programu je asi tohle - Performance of PHP Applications (anglicky), Derick Rethans. A nevím jestli se mi za tu přednášku chce platit 1000Kč. Ale chápu, že prostory, čas atd. něco stojí, takže pravděpodobně není kde slevit.

Palo:

Bude neskôr na internete k dispozícií aj videozáznam z konferencie?

ikona Jakub Vrána OpenID:

Už se k tomu na jiném místě vyjadřoval Vilém, takže to jen zreprodukuji: Záznamy budou volně zpřístupněny v případě, že se nám podaří naplnit kapacitu, jinak budou dostupné jen platícím účastníkům.

OndroNR:

v pripade, ze sa nepodari naplnit kapacitu, bolo by mozne zaznamy zverejnit po istom case? nemam v sucasnej dobe moznost ist do Prahy :(

Washo:

PHP a IIS 7.0, Expression Web 2.0 pro PHP vývojáře

Jedna se o prednasku podobneho stylu jako byla na konferenci PHP Frameworky, nebo pujde o neco... hmm... pouzitelneho? :) Pardon.

ikona Jakub Vrána OpenID:

Nevím, na druhé konferenci o frameworcích jsem nebyl a video z této přednášky v archivu není. Na http://blog.php-group.cz/2008/01/27/shrnuti-…-zima-2008/ je pouze zmínka o Expression Web (o IIS nic). Od přednášky o IIS si slibuji hlavně nějaké zákulisní informace - MS na podpoře PHP v IIS spolupracoval přímo se Zendem, tak o tom doufám něco padne.

MKašpar:

Cena je i na mě vysoká, přesto se budu snažit dostavit se. Doufám, že si rozšířím obzor a že se to vyplatí.

Iban:

Škoda, že bydlím v zapadákově, jinak bych se určitě rád dostavil, jelikož ani tlusté knihy nedokážou urychlit zkušenosti. :-/

Magpie:

A budou videa dostupná při nenaplněné kapacitě, alespoň za úplatu? Ne každému se vyplatí obětovat celý den nějakým 'vysedáváním', ještě navíc když by ho zajímalo jen něco, ale jako záznam to může být přínosnější:).

Jakub Podhorský:

to by mě taky zajímalo

Radim:

Ví někdo, co je s WebCampem? Stránky již nefungují a další info nejsem schopný dohledat.

ikona Jakub Vrána OpenID:

Další ročník WebCampu nejspíš nebude. Vilém Málek, se kterým jsem konferenci pořádal, z Internetového prostředí odešel, já si na pořádání sám netroufnu.

Diskuse je zrušena z důvodu spamu.

avatar © 2005-2024 Jakub Vrána. Publikované texty můžete přetiskovat pouze se svolením autora. Ukázky kódu smíte používat s uvedením autora a URL tohoto webu bez dalších omezení Creative Commons. Můžeme si tykat. Skripty předpokládají nastavení: magic_quotes_gpc=Off, magic_quotes_runtime=Off, error_reporting=E_ALL & ~E_NOTICE a očekávají předchozí zavolání mysql_set_charset. Skripty by měly být funkční v PHP >= 4.3 a PHP >= 5.0.